Získejte ověřenou půjčku!

Zanechte nám kontakt a my vše vyřešíme.

  Můžete nás také zdarma kontaktovat na

  800 314 314

  Na společnost Comfort Money jsem se již 3x obrátila a pokaždé naprostá spokojenost. Férové jednání a rychlost vyřízení. Mohu jen doporučit

  Marcela Jordánová

  Typické příběhy klientů Comfort Money

  *Typické realizace úvěrových případů fiktivních klientů

  Pan Václav O. bytem v Berouně nás 14. 9. 2015 telefonicky kontaktoval, že ze své mzdy nezvládá splácet splátky více půjček, jež si během posledních sedmi měsíců sjednal. Jednalo se o 9 půjček převážně s nižší jistinou. Pan Václav O. se dostal do situace, kdy si na splátky půjček musel opět půjčovat, a tím se dostal do dluhové spirály.

  Náš klientský pracovník panu Václavovi zaslal nabídky konsolidace všech půjček do jediné s různou délkou splatnosti a výší splátky. Pan Václav jako zajištění uvedl byt v Berouně o dispozici 2+1, na němž bylo zapsané stále zástavní právo z dříve sjednaného hypotečního úvěru. Pracovník našeho risk oddělení však ocenil byt na dostačující hodnotu a panu Václavovi byla provedena konsolidace všech dluhů, čímž značně ulehčil rodinnému rozpočtu.

  Parametry konsolidace

  Součet původních splátek Nová výše splátky Úspora měsíčně
  11 590,- Kč 7380,- Kč 4 210,- Kč

  Konsolidací Comfort Money ušetřil Václav více než 4 tisíce korun měsíčně a zároveň se neztrácí v tom, zdali již určitou splátku zaplatil či ne.

  Kompletní realizace tohoto případu trvala 4 dny. V pondělí nás klient kontaktoval a ve čtvrtek jsme uhrazovali všechny jeho stávající závazky. Je nutné dodat, že klient se vyznačoval velice dobrou kooperací.

  Pan Aleš M. ze Zlína se dostal do těžké životní situace, když nezvládl hospodařit se svými finančními prostředky a exekuce pro něj začala být reálnou hrozbou. Nechtěl však přijít o svůj majetek a začal tento problém řešit

  Pan Aleš si  nebyl jistý, zda mu na vyplacení exekuce někdo půjčí, avšak narazil na naše proškolené klientské pracovníky, kteří se tohoto nelehkého úkolu zhostili.

  Provedli jsme profesionální ocenění nemovitosti a zjistili, že pozemek v osobním vlastnictví bude dostačujícím zajištěním. Zároveň jsme panu Alešovi poskytli kompletní právní servis a pomohli mu tak se prokousat jednotlivými smlouvami. Navíc díky našim letitým zkušenostem na trhu jsme mu byli schopni vyjednat lepší podmínky v podobě prodloužení doby splatnosti, čímž jsme výrazně snížili měsíční splátku.

  Pan Aleš je důkazem toho, že naši práci děláme dobře. Zachránili jsme mu střechu nad hlavou a umožnili mu opět žít poklidný a plnohodnotný život.

  Paní Kamila V. z Olomouce nás kontaktovala s prosbou o podnikatelský úvěr dne 10. 2. 2016. Její firma se ocitla v situaci, kdy jí v placení pohledávek bránil záporný cashflow

  Finanční analýza její rodinné firmy bankovními domy, či hledání obchodního partnera je dlouhý a komplikovaný proces. My jsme paní Kamile neváhali podat pomocnou ruku.

  Paní Kamila nás kontaktovala a díky ručení nemovitostí a výrobními stroji mohla peníze na účtě vidět do 4 pracovních dnů. Krátkodobý nedostatek finančních prostředků její firmě nezabránil fungovat na 100% a plnit své závazky.

  Máte zájem o kalkulaci úvěru?Do formuláře vyplňte parametry požadovaného úvěru

  * U uvedených případů nejsou použity skutečné údaje v souladu s ochranou osobních údajů našich klientů.