O společnosti Comfort Money

Společnost Comfort Money s.r.o. se v průběhu let stala jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Nabízí širokou škálu úvěrových produktů: půjčky a úvěry zajištěné nemovitostmi či družstevními byty, kontokorenty do výše 500tis Kč, zpětné leasingy, úvěry pro podnikatele. Charakteristickou vlastností společnosti je individuální přístup ke každému klientovi, řešení na míru a jedno z nejrychlejších vyřízení půjček na trhu.

„Společnost Comfort Money vznikla za účelem pomoci lidem, kteří to opravdu potřebují. Majorita našich klientů se shodou nešťastných událostí dostala do těžké situace a bankovní domy se k nim obrací zády. My po pečlivé analýze klientovy situace nabídneme finanční čerpání v takové výši, jež v žádném případě nesmí zhoršit klientovu situaci. Na tom si zakládáme. Dalším nešvarem jsou krátkodobé půjčky, které klienta dostanou do dluhové spirály. Konsolidací všech půjček do jediné ušetříme našim klientům až tisíce korun měsíčně a umožníme jim dostat se ze začarovaného kruhu.“

Ing. Petr Cimala, člen vedení Comfort Money

Vize společnosti

  • Individuální přístup
  • Rychlé jednání
  • Maximální spokojenost zákazníků
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Pomáhat lidem
  • Jsme tu pro Vás

Informace o finančním arbitrovi jako orgánu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Spotřebitelé mají možnost řešit spory z úvěrové smlouvy mimosoudně před finančním arbitrem, IČO: 72346522, se sídlem Legerova 69, 110 00 Praha 1, www.finarbitr.cz.

Orgán dohledu
Orgánem dozoru nad dodržováním povinností stanovených zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, je Česká národní banka, IČO: 481 36 450, se sdílem Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1.

Důsledky nedodržení závazků
V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy jsme oprávněni po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrové smlouvy a úvěrových podmínek.

Naše oprávnění k činnosti lze ověřit přímo v registru České národní banky.
Neposkytujeme radu podle ustanovení §85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Získejte ověřenou půjčku!

Zanechte nám kontakt a my vše vyřešíme.

    Můžete nás také zdarma kontaktovat na

    800 314 314