Kariéra v Comfort Money

Ve společnosti Comfort Money s.r.o. ctíme naši základní filosofii individuálního přístupu k zaměstnancům a budování vztahů na základě vzájemné důvěry. Jsme dynamický tým s dlouhodobou vizí, jenž je vzhledem k rychlé expanzi nutné doplňovat o nové kolegy se zájmem o sebezdokonalování a touhou podílet se na budování společnosti. Do našeho mladého kolektivu hledáme především kolegy, kteří svými lidskými vlastnostmi zapadnou do našeho skvěle naladěného týmu.

Svoji práci máme jako koníček. Společnost roste výrazným tempem a tak každý z týmu vidí reálný dopad jeho dobře odvedené práce. Pro nás je každý jednotlivý zaměstnanec nesmírně důležitý bez ohledu na jeho pozici. Sídlíme v příjemných kancelářských prostorech u metra Jiřího z Poděbrad. Zastáváme názor, že v zdravém těle je zdravý duch, proto svým zaměstnancům nabízíme Multisport kartu zdarma, stravenky a další benefity.

Níže máme vypsané pozice, které nyní obsazujeme. Pokud si myslíš, že ani jedno z nabízených míst není to pravé, nevadí. Primárně hledáme šikovné a cílevědomé lidi, kteří se chtějí učit novým věcem nebo zdokonalovat stávající dovednosti. Ozvi se nám na prace@comfortmoney.cz a osobně probereme tvoje představy a cíle.

Hledáme šikovné lidi na tyto pozice:

Název pozice Adresa pracoviště Oddělení Datum
Junior analytik Vinohradská 2396/184, Praha 3 Analytické oddělení 20.6.2018
Juniorní podnikový právník Vinohradská 2396/184, Praha 3 Právní oddělení 19.6.2018
Úvěrový specialista Vinohradská 2396/184, Praha 3 Obchodní oddělení 1.2.2018
Asistent/ka Vinohradská 2396/184, Praha 3 Back office 1.2.2018
Získejte ověřenou půjčku!

Zanechte nám kontakt a my vše vyřešíme.

Můžete nás také zdarma kontaktovat na

800 314 314